У Вінниці відбулась зустріч з представниками бізнес-спільноти та суб’єктами підприємництва різних сфер діяльності.

  • 02.04.18 16:25

20 березня 2018 року у приміщенні зали засідань Вінницької ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області, за адресою м. Вінниця, вул. Костянтина Василенка, буд. 21, за участі Ради Територіального відділення ВГО Асоціації платників податків України у Вінницькій області та керівних органів Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області відбулась зустріч з представниками бізнес-спільноти, керівниками та бухгалтерами СГД сфери сільського господарства, представниками малого та середнього бізнесу різних сфер діяльності Вінницького регіону та суб’єктами підприємництва різних сфер діяльності міста Вінниці та області.
У вступній частині зустрічі в.о. заступника начальника Вінницького управління ГУ ДФС у Вінницькій області Бондар І.А. повідомив про підсумки роботи фіскальних органів області за 2017 рік, роботу системи моніторингу ризиків та блокування накладних а також презентував план роботи Головного управління ДФС у Вінницькій області на I півріччя 2018 року.
Під час зустрічі, у формі відкритого діалогу було детально обговорено питання, які були озвучені представниками бізнес-спільноти, громадськістю та суб’єктами підприємництва різних сфер діяльності а також можливі шляхи їх вирішення. Було піднято питання декларування минулорічних доходів громадан, обговорено зміни та основні новини податкового законодавства 2018 року.
Окрім того, було піднято та детально обговорено питання зміни процедури зупинення податкових накладних/розрахунків. Встановлено, що реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена у порядку, та на підставах, визначеному Кабінетом Міністрів України. З 01.01.2018 року до прийняття відповідного рішення Уряду зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків не провадиться. Визначено терміни реєстрації у ЄРПН для розрахунків коригування, складених постачальником товарів/послуг, а реєстрація яких в ЄРПН здійснюється покупцем товарів/послуг. Також визначено умови і порядок розблокування і реєстрації податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних для податкових накладних, які були заблоковані до дня набрання чинності Законом.
Територіальним відділенням ВГО АППУ у Вінницькій області було запропоновано організовувати та проводити такі зустрічі спільно з керівними органами Вінницької ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області хоч би раз в квартал для того, щоб і надалі активно та тісно співпрацювати у напрямі подальшої взаємодії з громадськістю та бізнесом для створення сприятливих умов для розвитку підприємництва.

 

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0432) 60-26-65