Щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків»

  • 31.05.18 13:36

ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ – ЧЛЕНИ ТВ ВГО АППУ у Вінницькі області!!!

Інформуємо Вас, що 10 травня 2018 року розпочнеться прийом Заявок на участь у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків України - 2017» (всі необхідні документи Рейтингу знаходяться «ПРО РЕЙТИНГ» на офіційному сайті за посиланням "Сумлінні полатники податків"
З питань реєстрації заявок Вам необхідно звернутися до Територіальних відділень ВГО АППУ Вашої області.
Проведення щорічного Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» Асоціацією платників податків України започатковано ще в 2011 році. Метою Рейтингу є створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків.
Основний задум Рейтингу – підвищити авторитет сумлінних платників податків в бізнесі, суспільстві та державі.
Рейтинг проводиться у два тури – на регіональному та всеукраїнському рівнях.
Участь в обох турах добровільна та безкоштовна.
Цього року Асоціація платників податків України проводить Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків України» за результатами діяльності підприємств у 2017 році. Традиційно головною метою цього знакового суспільно-економічного проекту є поширення інформації про його учасників і переможців, а також популяризація основних принципів чесного ведення бізнесу.
Приємно відзначити, що шанси на перемогу в цьому конкурсі мають навіть найдрібніші підприємці, оскільки вагому роль в оцінюванні відіграють не абсолютні, а відносні показники ефективності роботи. Таким чином, кількість сплачених податків не є вирішальною. Кандидати на перемогу в рейтингу повинні продемонструвати високі досягнення з дотримання податкової дисципліни, кількості офіційно працевлаштованих та витрат на соціальні програми.
З щирою повагою,
Голова Ради: Вінник Сергій Олексанрович

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0432) 60-26-65