Бухгалтерів з усієї Тернопільщини зібрав семінар у Головному управлінні ДФС в області

  • 02.07.18 9:36

Днями у приміщенні Головного управління ДФС у Тернопільській області відбувся безкоштовний семінар для платників податків, бухгалтерів на тему: «Податки та бухгалтерський облік суб’єктів господарювання». Організаторами заходу виступили ТВ ВГО АППУ в Тернопільській області, МГО "Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів" спільно з ДФС у Тернопільській області та розробником програмного забезпечення M.E.Doc

У програмі семінару розглянули декілька хвилюючих аудиторію питань. Зокрема, обговорили новації в касових операціях, особливості складання фінансової звітності з податку на прибуток, правові висновки нового Верховного суду в податкових спорах та особливості організації, облік та оподаткування філій та представництв, їх створення та діяльність, облік українських та закордонних філій та представництв, а також особливості їх оподаткування.

Основними лекторами на семінарі виступили бухгалтер-експерт, голова Тернопільського представництва МГО РНБА Павло Іванечко, адвокат, фахівець з податкових суперечок Тарас Мартинюк та бухгалтер-експерт, кандидат економічних наук Юрій Іванечко.
Після виступів лекторів усі присутні отримали відповіді на поставлені запитання.

 

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0352) 55-00-27