Про податки та бухгалтерський облік суб’єктів господарювання розповіли на семінарі

  • 04.05.18 13:14

Нещодавно у приміщенні Головного управління ДФС у Тернопільській області відбувся безкоштовний семінар для платників податків, бухгалтерів на тему: «Податки та бухгалтерський облік суб’єктів господарювання», організаторами якого виступили МГО «Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів», ТВ ВГО АППУ в Тернопільській області спільно з ДФС у Тернопільській області.
Одним із головних питань семінару був новий порядок реєстрації та блокування ПДВ накладних.

Про це присутнім розповів бухгалтер-експерт, голова Тернопільського представництва МГО РНБА Павло Іванечко. Він детально зупинився на критеріях блокування ПДВ накладних, розповів, як розблокувати податкову накладну та що робити у випадку, якщо податкова накладна не розблокована.
Ще одним питанням, яке розглянули на семінарі стали особливості організації, обліку та оподаткування філій та представництв, їх створення та діяльність, облік українських та закордонних філій та представництв, а також особливості оподаткування.

Зацікавило присутніх й обговорення документального забезпечення оплати праці на підприємстві, зокрема, документування обліку робочого часу, нарахування та виплата заробітної плати: окладу, доплати, премії, важливість термінів оплати та інше.
Про це розповіли адвокат, фахівець з податкових суперечок Тарас Мартинюк та бухгалтер-експерт, кандидат економічних наук Юрій Іванечко.
Після основних виступів лекторів усі присутні могли поставити питання, що їх цікавлять.

 

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0352) 55-00-27