Кінологічні змагання

  • 16.05.17 14:45

11 -12 травня 2017 року в Тернополі відбулись ІІІ Міжнародні змагання кінологічних команд України з пошуку наркотичних засобів, зброї, набоїв, тютюнових виробів, які проводяться за ініціативою ДФС на базі Тернопільського національного економічного університету. На урочистому відкритті в.о. Голови ДФС України Мирослав Продан зауважив, що такі змагання не лише сприяють обміну досвідом та навичками кінологів з різних країн та служб, але й дозволяють налагодити співпрацю між ними. Запрошеним на урочисте відкриття змагань був і голова ради ТВ ВГО Асоціації платників податків України в Тернопільській області Дутка Ігор Степанович.
У змаганнях взяли участь кінологічні команди правоохоронних органів та організацій України – Державної фіскальної служби України, Державної прикордонної служби, Національної поліції, Служби авіаційної безпеки Державного підприємства міжнародного аеропорту «Бориспіль». Серед іноземних учасників – кінологи митних служб Азербайджанської Республіки, Республіки Болгарія, Грузії, Республіки Молдова, Республіки Польща, Словацької Республіки, Турецької Республіки..
За змаганнями спостерігають представники Всесвітньої митної організації, проекту TWINNING, Посольства ФРН в Україні, Консультативної місії ЄС (EUAM), Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM), Кінологічної спілки України.

 

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0352) 55-00-27