ДФС внесе зміни в правила подачі звітності

  • 25.05.18 14:56

ДФС планує змінити подання звітності і сплати місцевих податків з 1 січня 2019 року. Це пов'язано з введенням єдиного рахунку для сплати податків, який буде відкритий в казначействі. Концепцію основних змін на зустрічі з компаніями-членами Європейської бізнес-асоціацією презентував голова офісу великих платників податків Євген Бамбизов.

Джерело: ZN,UA

Впровадження єдиного рахунку для сплати податків (крім ПДВ та акцизу по реалізації палива) передбачає подання єдиної декларації по місцевим податкам з автоматичним рознесенням коштів на рахунки територіальних громад.

Реалізація запропонованих змін, зазначено в концепції, зробить неможливим помилково або надміру сплачені платежі, а також дозволить акумулювати всі переплати і недоплати на єдиному податковому рахунку.

"Що стосується зазначеної концепції - то сьогодні все прораховано і йде робота по створенню ІТ-софта для того, щоб система запрацювала", - сказав Бамбизов.

Він повідомив, що основне складне питання - це зміна законодавства. Головний комунікатор для ДФС по цій темі - парламентський комітет з питань податкової та митної політики.

"Проект змін подано в парламентський комітет і ми з ними в дискусії щодо певних норм, але в основному це технічні моменти. Комітет нас повністю підтримує", - зазначив Бамбизов.

За його словами, ще один проблемний момент, який потрібно вирішити - це зміна функціоналу казначейства і його територіальних підрозділів.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0542) 65-91-10