Між громадськістю та владою на Рівненщині триває конструктивний діалог

  • 06.12.17 14:39

Спільні засідання Ради Територіального відділення Асоціації платників податків Рівненщини та Громадської ради при фіскальній службі області вже стали доброю традицією. Ці зустрічі мають позитивні результати, адже проходять за участю керівництва ДФС та митниці, тому допомагають оперативно вирішувати проблеми та враховувати пропозиції, які надходять від представників бізнесу і громадськості. З ініціативи ТВ АППУ така спільна зустріч відбулась нещодавно в Рівненській ОДА. В заході взяли участь керівництво облдержадміністрації, митниці, фіскальної служби, контролюючих органів, представників бізнесу та громадських організацій Рівненщини.
Про роль бізнесу у формуванні основних тенденцій розвитку та характеристик соціально-економічного потенціалу області проінформував присутніх заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко. Він підкреслив, що саме завдяки бізнесу поліпшується економічний стан області, відбувається зростання основних соціально-економічних показників, а відтак, відповідно, покращується інвестиційна привабливість краю.
Про підсумки роботи фіскальних та митних органів області за 10 місяців 2017 року, роботу системи моніторингу ризиків та блокування накладних, яка дозволила значно збільшити надходження з податку на додану вартість до бюджету,- повідомив присутніх перший заступник начальника ГУ ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук. Про роботу митних органів Рівненщини та переваги роботи «єдиного вікна» в оформленні вантажів,- розповів заступник начальника Рівненської митниці ДФС Ігор Козлинець. Посадовці були одноголосні у тому, що основне завдання органів ДФС та митниці Рівненщини - наповнення бюджетів усіх рівнів досягається завдяки тісній співпраці з бізнесом та громадськістю, в спрощенні процедур та забезпеченні комфортних умов для ведення бізнесу.
Для ефективного вирішення проблемних питань, які були озвучені представниками бізнесу та громадськістю, а також задля пошуку рішень учасники зустрічі прийняли відповідну Резолюцію та домовилися за результатами обговорення надіслати Звернення до Громадської ради при ДФС України та до Асоціації платників податків України.
Заступник очільника облдержадміністрації подякував присутнім за конструктивний діалог та пропозиції і запропонував Територіальному відділенню Асоціації платників податків розглянути можливість організації таких зустрічей хоч би раз в квартал. А ми з боку влади і надалі співпрацюватимемо у напрямі подальшої розбудови конструктивної взаємодії з громадськістю для створення сприятливих умов для розвитку підприємництва, посилення ролі громадянського суспільства у реалізації фіскальної політики. Від кожного з вас, та членів ваших організацій, ми чекаємо на інформацію про проблеми, пропозицій та побажання від бізнесу. А ми будемо допомагати їх вирішувати - підсумував захід Ігор Тимошенко.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0362) 46-01-54