ТВ АППУ допомагає бухгалтерам підготуватися до квартальної звітності, розглянувши на черговому семінарі типові помилки під час її складання

  • 02.11.17 13:50

В Рівному проведено чергове відкрите засідання Клубу бухгалтерів на тему: «Підготовка до квартальної звітності. Типові помилки платників податків під час складання податкової звітності». Семінар-практикум вкотре проходив у відкритій вітальні ГО «Простір», що є партнером ТВ АППУ та обласного осередку
ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб».
Матвійчук І.М., начальник відділу комунікацій Державної податкової інспекції в м. Рівному пояснила слухачам семінару, як працює на сьогодні фіскальна служба, як отримати консультацію, яких змін треба очікувати в податковому законодавстві щодо продовження тестового режиму системи блокування реєстрації податкових накладних, змін до Закону про бухоблік, тощо.

Михалишина В.П., податковий експерт територіального відділення Асоціації платників податків України в Рівненській області розповіла про дії платника в разі зупинення реєстрації податкових накладних, про порядок оскарження платником рішення ДФС про відмову в реєстрації податкової накладної. Окрім традиційного огляду внесених змін до Податкового кодексу та деяких законів України щодо податкової реформи в частині податку на прибуток, на прохання бухгалтерів висвітлювалися питання про типові помилки, які допускають платники податків під час складання податкової звітності.

Представник ТОВ «Реноме Смарт» Козік О.П., керівник відділу впровадження ERP-систем, розповіла про кадровий облік у типових рішеннях для автоматизації бізнесу: прийняття на роботу, кадрові переміщення, звільнення. Фахівець з програмного забезпечення бух обліку також здійснила огляд останніх роз'яснень держорганів щодо фінансового моніторингу клієнтів банками.

Завершальна частина семінару відбулась у форматі конкретних запитань-відповідей та активної дискусії учасників заходу.
Засідання Клубу проходило під девізом «Місяць здоров’я», тому до бухгалтерів, про здоров’я яких ми дбаємо, з візитом завітали представники Торгового Дому «Вега Україна», які розповіли про переваги тонометрів, та надали їх в подарунок для розіграшу. Декілька бухгалтерів перевірили тонометри в дії!

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0362) 46-01-54