Представники громадськості Рівненщини обговорили порядок наступних дій

  • 11.12.18 10:36

В Головному управлінні ДФС у Рівненській області відбулася робоча зустріч лідерів громадських організацій із фіскалами. Зустріч присвячена виробленню шляхів та напрямків участі громадськості в проведенні спільних заходів, спрямованих на подальше реформування податкової системи та податкової служби.
Директор виконавчої дирекції ТВ АППУ Л.Садова повідомила, що основні напрямки взаємодії податківців та митників із громадськістю відображені в Плані спільних дій, який в даний час готується до підписання сторонами на наступний рік. Коротко окреслила перелік спільних заходів та запропонувала схвалити запропонований проект. Голова Рівненського обласного осередку ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» Писарчук Г.І. розповіла представникам громадськості про проведені громадські обговорення податкових змін та подані пропозиції до законопроектів. Голова ГО «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» Воробей Л.М. зауважила, що в умовах скорочення чисельності працівників ДФС, коли підприємцям іноді неможливо отримати податкову інформацію «з перших вуст», особливо актуальними стають інформаційно-просвітницькі заходи з роз’яснення податкових змін, які часто приймаються сьогодні на сьогодні.
Головою Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування оновленого складу Громадської ради при ГУ ДФС у Рівненській області Садовою Л.М. повідомлено, що надійшло 15 пакетів документів від інститутів громадянського суспільства, які діють в нашій області та виявили бажання взяти участь в установчих зборах. На засіданні затверджено список кандидатів для участі в установчих зборах з обрання Громадської ради при ГУ ДФС у Рівненській області, затверджено порядок денний зборів, обрано головуючого та секретаря установчих зборів .

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0362) 46-01-54