До розробки Стратегії розвитку Рівненської області долучилися експерти ТВ АППУ

  • 10.10.17 11:05

РІВНЕНЩИНА – це перехрестя реальних можливостей для реалізації всіх видів економічної діяльності та втілення найрізноманітніших і найсміливіших бізнес-ідей, це територія унікальних природних ресурсів Полісся, де збережено історико-культурну спадщину та національні традиції українського народу, це комфортний для проживання регіон, де створено рівні умови для всебічного та гармонійного розвитку людини.
Саме так було сформульовано стратегічне бачення майбутнього Рівненської області, виходячи з матеріалів дослідження соціально-економічного стану області, думок місцевих експертів, науковців, працівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
До роботи активно долучилися представники галузевих обласних структур, громадськості та науковці. Експертом стратегічної цілі «Розвиток економічного потенціалу» є член кореспондент Академії економічних наук України, директор ТВ АППУ Лариса Садова.
При підготовці проекту середньострокового плану реалізації Стратегії розвитку Рівненської області до Рівненської ОДА надійшло понад 300 ідей. На розширеному засіданні обласної робочої групи з розробки Стратегії економічного та соціального розвитку Рівненської області на період до 2020 року ідеї детально проаналізували експертні групи. На їх основі сформували проекти регіонального розвитку за трьома програмами, як відповідають трьом цілям регіональної Стратегії - розвиток економічного потенціалу, сільських територій та людського капіталу. Кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії розвитку області.
За результатами обговорення Стратегії було утворено у складі обласної робочої групи підгрупу з підготовки Концепції бачення розвитку Рівненської області на період до 2020 року.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0362) 46-01-54