Листопадовий «семінаропад» від Рівненського ТВ АППУ

  • 26.11.18 16:46

Той факт, що закінчується календарний рік, підходить напружена пора підведення підсумків, складання річної звітності внесло свої акценти в інформаційно – просвітницьку роботу ТВ АППУ в Рівненській області. Адже підготовка до складання річної фінансової та податкової звітності потребує не лише особливої уваги та зосередженості бухгалтерів, але і поповнення їх бази знань актуальною податковою інформацією. Велику кількість проведених на прохання бізнесу тематичних, галузевих семінарів та семінарів практикумів, бухгалтери з жартівливою вдячністю назвали «листопадовим семінаропадом від ТВ АППУ». Та серед них є вже традиційні, як наприклад, щомісячні великі зустрічі з бухгалтерами - учасниками Клубу бухгалтерів, що проводяться спільно з Всеукраїнським бухгалтерським клубом «Баланс».
На прохання бухгалтерів в семінарі прийняла участь член ради ТВ АППУ, доктор економічних наук, професор Національного університету, сертифікований аудитор Левицька С.О., яка давала поради щодо практичного застосування податкового та бухгалтерського законодавства, найважливіших акцентів проведення річної інвентаризації, врахування змін до Закону про бухгалтерський облік.
Михалишина В.П., податковий експерт територіального відділення Асоціації платників податків України в Рівненській області висвітлила цілий ряд питань. Зокрема, про типові помилки, які допускають платники податків під час складання податкової звітності, про зміни до податкової накладної та розрахунку коригування, що внесені з першого грудня п.р., про оподаткування деяких видів доходів фізичних осіб. На бухгалтерські запити Михалишина В.П. нагадала про дії платника при проведенні податкових перевірок та порядок оскарження платником податкових повідомлень-рішень.
Партнер ТВ АППУ, представник Спілки автоматизаторів бізнесу, керівник відділу впровадження ERP-систем ТОВ «Реноме Смарт» Козік О.П., розповіла про нюанси програмного забезпечення результатів інвентаризації, автоматизованого подання податкової та фінансової звітності.
Після завершення теоретичної частини семінару, лектори ще довго спільно з бухгалтерами розбиралися в конкретних практичних ситуаціях бухгалтерської роботи, надавали індивідуальні податкові консультації.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0362) 46-01-54