Відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Першого (регіонального) туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2017» в м. Миколаєві

  • 12.09.18 13:06


11 вересня 2018 р. в малій залі Миколаївської облдержадміністрації відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Першого (регіонального) туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2017».

В урочистій церемонії нагородження переможців прийняли участь керівництво Миколаївської міської ради, ГУ ДФС у Миколаївській області, члени обласної рейтингової комісії, керівництво підприємств - переможців Першого туру Рейтингу та місцеві ЗМІ.

  Голова рейтингової комісії в Миколаївській області Наталія Запорожченко привітала учасників Першого туру рейтингу з його завершенням та повідомила, що звання «Сумлінний платник податків – 2017» за результатами Першого (регіонального) туру Всеукраїнського Рейтингу за рішенням обласної рейтингової комісії отримало 6 підприємств за 5 номінаціями, серед яких великі, малі та середні підприємства м. Миколаєва та Миколаївської області. Також обласною рейтинговою комісією визначені номінанти для участі у другому турі Рейтингу.

Під час урочистої церемонії, яка супроводжувалась виступами артистів «Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру» , переможцям Першого Туру Рейтингу вручені дипломи переможців за відповідними номінаціями :

1. Товариство з обмеженою відповідальністю, сільськогосподарське підприємство «НІБУЛОН» за номінацією «Сумлінний платник податків у аграрній галузі, платник податку на прибуток»

2. Товариство з обмеженою відповідальністю «ХЛАДОТЕХНИКА» за номінацією «Сумлінний платник податків у галузі будівництва»

3. Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕРІДАН – КОМЕРЦ» за номінацією «Сумлінний платник податків у сфері торгівлі»

 

4. Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРЕКСІМ» за номінацією «Сумлінний платник податків у сфері торгівлі»

5. Товариство з обмеженою відповідальністю "МАРІН ДИЗАЙН ІНЖИНІРІНГ МИКОЛАЇВ" за номінацією «Сумлінний платник податків у сфері права, консалтингу, наукової та технічної діяльності»

6. ДП телевізійних систем «КВАНТ" ПрАТ «АТОМСЕРВІС" м. Южноукраїнськ за номінацією «Сумлінний платник податків у галузі інформації та телекомунікацій»

При нагородженні переможців Першого туру рейтингу висловлена подяка платникам податків, які прагнуть, як і кожний громадянин України – к розвитку економіки своєї держави. Визначення сумлінних платників податків як на регіональному так і на Всеукраїнському рівнях – є належним прикладом розуміння їми своєї надзвичайної ролі в державі. Визначення переможців рейтингу - це моральне заохочення виробників, стимул до розширення їх виробництва.

Представники влади також відзначили, що повністю підтримують ініціативу проекту «Асоціації платників податків України» з проведення щорічного Рейтингу «Сумлінні платники податків» та визначенню платників податків, які сумлінно та відповідально сплачують податки в Державний та місцеві бюджети України. Даний проект є суттєвим внеском у розвиток податкової культури платників податків, сприяє підвищенню їх соціального престижу. Визначення переможців рейтингу є прикладом в веденні бізнесу, а також сумлінної сплати податків.

Наприкінці церемонії нагородження Голова рейтингової комісії в Миколаївській області Наталія Запорожченко подякувала всіх за участь у даному заході та виразила сподівання на право називатися «Сумлінним платником податків – 2018» рівно через рік.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0512) 37-54-47