Нагородження переможців Київщини у дитячому Всеукраїнському конкурсі «Податківець майбутнього»

  • 15.05.18 15:38

Сьогодні у Головному управлінні Державної фіскальної служби у Київській області відбулося урочисте нагородження переможців Київщини у дитячому Всеукраїнському конкурсі «Податківець майбутнього». Конкурс проводився для учнів 1-9 класів закладів загальної середньої освіти усіх типів і форм власності, у т.ч. і закладів дошкільної освіти за ініціативи Університету Державної фіскальної служби України.
Урочиста церемонія нагородження відбулася за участі в.о. ГУ ДФС у Київській області Кавиліна Олексія Анатолійовича, в.о. заступника начальника ГУ ДФС у Київській області Ярошевської Ірини Леонідівни та представників Територіального відділення «Асоціації платників податків України» у Київській області: Голови ради Хотенко Олени Анатоліївни та Виконавчого директора Анфілова Руслана Анатолійовича.
Коментуючи захід, в.о. начальника ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін підкреслив, що проведення подібних конкурсів дозволяє дітям не тільки продемонструвати таланти і творчі здібності, але й показати високий рівень їхньої свідомості та патріотизму. «Дійсно, формувати податкову культуру необхідно розпочинати з дитинства. Це справді важливо у сенсі виховання економічної й правової свідомості майбутніх платників податків. А такі заходи сприяють всебічному розвитку та обізнаності дітей з основ податкового законодавства. Вітаю ще раз переможців й бажаю міцного здоров’я та відмінних успіхів у навчанні!», - зазначив Олексій Анатолійович.
Податківці та громадськість підкреслили, що така ініціатива дуже сподобалась як учасникам, так і переможцям, і в подальшому передбачається проведення конкурсів та залучення більшої аудиторії закладів та учасників.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(098) 271-73-07