зустріч ТВ ВГО АППУ у Київській області з представниками бізнесу Києво-Святошинського району

  • 13.07.18 14:20

12 червня в актовому залі ЦНАП м. Вишневе відбулася робоча зустріч ТВ ВГО АППУ у Київській області з представниками бізнесу Києво-Святошинського району. На зустріч були запрошенні представники Громадської ради при Головному управлінні Держпраці та Києво-Святошинського відділення ГУ ДФС. Спікери зустрічі: Олена Хотенко, Анатолій Владичанський та Ельвіра Ткачова.
Під час робочої зустрічі обговорювалися питання щодо ПДВ, земельні питання та питання пов’язані з перевірками інспекторів Держпраці.
Голова Ради ТВ ВГО АППУ у Київській області Олена Хотенко презентувала організацію, розповіла про напрямки роботи Асоціації платників податків та про перевірку інспекторами Держпраці: кого можна допускати до перевірки, а кого – ні та при яких умовах; наслідки перевірки для інспектора та для підприємства; як вийти з найменшими шкодами для бізнесу, якщо перевірка все ж таки відбулася.
В свою чергу, експерт ГО ІПР Ельвіра Ткачова розповіла з яких причин блокують податкові накладі та порадила методи, як цього можна уникнути, про нововведення податкової політики у аграрних та земельних питаннях.
Голова Громадської ради Анатолій Владичанський дав практичні поради, як, не перешкоджаючи інспекторам Держпраці, зробити перевірку неправомочною та які документи необхідно вимагати у інспекторів по закінченню перевірки. Також зазначив, що дотримання трудових законів Держпраці буде контролюватися значно ретельніше, і підприємствам слід більше уваги приділяти законодавству.
Обговорення супроводжувалося жвавою дискусією між учасниками засідання. Спікери отримали чимало запитань із залу.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(098) 271-73-07