У Києві підведено підсумки Першого регіонального туру Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків-2017"

  • 24.07.18 11:43

    Нещодавно, в приміщенні Культурно-мистецького Центру "Трансформер" відбулося засідання Київської регіональної рейтингової комісії Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2017». У роботі комісії взяли участь: Віце-президент Асоціації платників податків України, Голова Ради ТВ ВГО АППУ в м. Києві Павло Погиба; Начальник Головного управління ДФС у м. Києві Людмила Демченко; Директор виконавчої дирекції ТВ ВГО АППУ в м. Києві Олександр Саприкін; Начальник управління комунікацій Головного управління ДФС у м. Києві Лариса Зубань, Заслужений працівник культури України Володимир Олянюк, Заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва - начальник управління регуляторної політики та підприємництва КМДА Наталія Кондрашова, Заступник директора ТОВ «СТОЛИЧНА ПРАВОВА ФУНДАЦІЯ» Максим Кушнарьов.
    Учасники засідання відзначили кращі досягнення підприємств-платників податків столичного регіону, які успішно працюють в галузях: будівництва; культури і спорту; інформації та телекомунікацій; охорони здоров'я та соціальної допомоги; права, консалтингу, наукової та технічної діяльності; переробної промисловості; машинобудування; торгівлі; послуг; транспорту і зв'язку; фінансової і страхової діяльності.
    Основними критеріями оцінювання стали:
- співвідношення суми податку на прибуток до отриманих доходів;
- повнота та своєчасність сплати податків та зборів;
- податкова дисципліна;
- середня заробітна плата по підприємству;
- кількість робочих місць;
- співвідношення (у відсотках) сум, витрачених на соціальні програми та благодійні акції, до суми отриманого прибутку за відповідний рік;
- сума сплачених податків та зборів (без непрямих податків) за останній бюджетний рік.
    Нагадаємо, щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» заснований Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між бізнесом та державою, визначення кращих досягнень платників податків. Основним завданням рейтингу є посилення ролі та авторитету платників податків в житті країни, а саме привернення уваги громадськості до діяльності підприємств, які безпосередньо впливають на економічне зростання України.
    Нагородження підприємств-переможців відбудеться у жовтні 2018 року.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(044) 230-83-78