Депутати Хмельницької обласної ради підтримали ініціативу щодо недопустимості тиску на малий та середній бізнес.

  • 11.04.17 15:05

Підвищення підприємницької активності в реальному секторі економіки є визначальним фактором нарощування національного багатства та збільшення обсягу промислового виробництва в країні. Але в ситуації, яка нині склалась в системі оподаткування, навпаки складається враження, що для малого та середнього бізнесу створюються додаткові труднощі.
Оподаткування у нас складається не тільки з того, що повинне бути наповнення бюджету, основне, щоб ті хто наповнюють цей бюджет, могли нормально функціонувати, працювати та бачити перспективу розвитку, тобто жити, не сьогоднішнім днем, - повідомив Голова Ради ТВ ВГО «Асоціація платників податків України» у Хмельницькій області Ростислав Семків. – Якщо ситуацію не виправити, то наслідки можуть бути зовсім непередбачуваними».
Позитивом є той факт, що депутати Хмельницької обласної ради підтримали звернення Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» у Хмельницькій області та прийняли звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопустимості тиску на малий та середній бізнес (додається).
Планується й надалі підтримувати таку співпрацю з депутатами обласної ради та вжити заходи, аби ці побажання були враховані і депутатами Верховної Ради України від Хмельниччини.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(03822) 2-25-48