Прикарпатські платники податків знайомились із податковими новаціями

  • 23.06.17 14:48

22 червня п.р. в Івано-Франківську відбувся семінар «Актуальні питання оподаткування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», що проводився Головним управлінням ДФС в Івано-Франківській області спільно з Територіальним відділенням ВГО «Асоціація платників податків України» в Івано-Франківській області. У вітальному слові директор Виконавчої дирекції Територіального відділення АППУ Олена Решетило ознайомила присутніх з основними напрямками діяльності Асоціації та послугами, що надаються організацією платникам податків-членам Асоціації
Під час семінару платників податків ознайомлено з основними змінами податкового законодавства.

Зокрема, розглянуто основні зміни в адмініструванні ПДВ, в тому числі порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних, зупинення реєстрації або відмови в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, зміни в оподаткуванні податком на прибуток підприємств у 2017 році, новій формі декларації з податку на прибуток підприємств, порядку її заповнення та вимоги до неприбуткових організацій.
Також, слухачів ознайомлено з порядком проведення документальних та фактичних перевірок платників, порядком проведення готівкових операцій та застосування реєстраторів розрахункових операцій.
Йшлося на семінарі й про оподаткування доходів фізичних осіб-підприємців, найманих працівників, озвучено вимоги діючого законодавства щодо оформлення найманих працівників, виплати заробітної плати та її оподаткування.
Акцентовано увагу присутніх на можливості використання в роботі різноманітних електронних сервісів, що розміщенні на веб-порталі ДФС України, зокрема Електронного кабінету платника податків.
Також, бухгалтерів ознайомлено з останніми змінами в наданні податкових консультацій платникам та поінформовано про інформаційні ресурси ДФС, які допомагають платникам під час здійснення господарської діяльності.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(0342) 75-27-74