Питання-відповіді

Послуги зі страхування: застосування РРО
2 лютого 2015 15:55
Зауважимо, що Порядок ведення касових операцій у національній валюті України підприємствами (підприємцями) визначає Положення про ведення касових операцій у національній валюті України, затверджене постановою Правління Національного банку ...
читати далі...
Трансфертне ціноутворення в запитаннях і відповідях
22 грудня 2014 15:52
Питання трансфертного ціноутворення хвилювали і хвилюють платників податків, особливо перед складанням Звіту про контрольовані операції (далі - Звіт). Деякі з них розглянемо в цій консультації. 1. ...
читати далі...
Результати Всеукраїнської інтернет-конференції
8 грудня 2014 9:04
Питання 1. Термін дії договору оренди землі закінчився. Що потрібно сплачувати до укладання нового договору – земельний податок чи орендну плату? (Нестерець Ю.С., м. Запорожжя) Відповідь. ...
читати далі...
Здійснюємо операції з підприємствами ВЕЗ «Крим»: коли операція є контрольованою?
13 листопада 2014 15:19
Зауважимо, що 27.09.14 р набрав чинності Закон України від 12.08.14 р. № 1636 – УІІ «Про створення вільної економічної зони "Крим" та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» (далі – Закон № ...
читати далі...
ВЕЗ «Крим»: як бути зі збором за користування радіочастотним ресурсом
13 листопада 2014 10:52
Збір за користування радіочастотним ресурсом України, відповідно до п.п.9.1.11 п.9.1 ст.9 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), належить до загальнодержавних податків та зборів. ...
читати далі...
Оголошення результатів Інтернет-конференції на тему: «Податкові реалії оподаткування доходів фізичних осіб»
5 листопада 2014 16:47
І. ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ЩОДО ОПОДАТКУВАННЯ ПДВФ ДОХОДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ Питання 1: Чи оподатковується ПДФО сума середнього заробітку виплачена податковим агентом працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації на ...
читати далі...
Результати Інтернет-конференції: «ПОДАТОК НА НЕРУХОМЕ МАЙНО У 2014 РОЦІ – ЗМІНИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ І НОВОВВЕДЕННЯ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ»
4 листопада 2014 15:24
Запитання 1: Фізична особа у травні 2013 року отримала у спадок житловий будинок 275 кв. метрів. У листопаді 2013 року будинок був проданий. Чи потрібно в такому разі фізичній особі сплачувати податок на нерухоме майно. Лелека Лілія, м. ...
читати далі...
Результати Інтернет-конференції «Все, що вас цікавить про податок на прибуток, ПДВ та розрахунки з фізичними особами у 2014 році»
3 листопада 2014 15:42
Податок на прибуток підприємств Питання 1: Волошина Вікторія Вікторівна, м. Дніпропетровськ Проценти за кредит нараховані, але не виплачені: чи є право на витрати? Платник податку на прибуток нараховує проценти за користування кредитними коштами. ...
читати далі...
Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
(044) 230-83-78