Асоціація платників податків України рішуче не погоджується з внесеними змінами до положень Податкового кодексу України

  • 29.01.15 9:58

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» обґрунтовує консолідовану позицію ділової спільноти, представників бізнесу та профільних фахівців  щодо поправок, які необхідно внести у «Проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу» та деяких інших Законів України. В контексті урядових ініціатив ми бачимо посилення фіскального тиску, а не стимулювання розвитку підприємницької діяльності. Податкова реформа має сприяти полегшенню умов ведення бізнесу, але  не відчуваємо це у прийнятих  до податкового законодавства змінах, тому категорично проти, щоб такі зміни приймались без широкого обговорювання із громадськістю.  

У минулому році Асоціація багато разів зверталась до профільних комітетів Верховної Ради України, до уряду з пропозиціями та напрацюваннями, надсилала  свої зауваження стосовно вдосконалення умов ведення бізнесу в Україні, недопущення посилення податкового тиску на платників податків та відволікання обігових коштів в умовах фінансової кризи, вдосконалення положень Податкового кодексу України та усунення розбіжностей між окремими його нормами.  Ситуація досі не змінилась.  Незважаючи на прохання громадськості та бізнесу, звернення Асоціації щодо дотримання процедури прозорості та відкритості процесу реформування податкової системи центральні органи виконавчої влади, відповідальні за формування та реалізацію податкової системи, продовжують хибну політику ігнорування громадської думки. Ми вважаємо, що така позиція це шлях назад,  до руйнування демократичних принципів побудови суспільства, до авторитаризму та порушення прав та свобод громадян.

Саме тому ВГО «Асоціація платників податків України» звернулась до Президента України П. О. Порошенко та Прем’єр-міністра А.П. Яценюка  з листами, в яких чітко визначила зауваження та пропозиції стосовно змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів щодо податкової реформи. Сподіваємося, що наші попередні напрацювання стануть в нагоді під час обіцяного доопрацювання положень Податкового кодексу України.

Лист до Президента України

Лист до Прем’єр-міністра України

Зауваження та пропозиції  стосовно змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України, прийнятих Верховною Радою України

Свої пропозиції, зауваження та коментарі можна надіслати фахівцям Асоціації для опрацювання за адресою: info@appu.org.ua 

Просимо долучатись до обговорення. 

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99