Асоціація платників податків України занепокоєна недосконалістю Закону про податковий компроміс

  • 25.02.15 11:47

Днями Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» звернулася до Голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Романа Насірова з проханням надати роз’яснення щодо порядку застосування положень Закону про податковий компроміс від 25 грудня 2014 року N 63-VIII

ВГО АППУ зазначає, що більшість платників податків позитивно ставляться до прийняття вищезазначеного Закону та планують скористатися закладеними в ньому перевагами для підприємців. Разом з тим АППУ акцентує увагу на необхідності якнайшвидшого затвердження нормативного акту Кабінету Міністрів України, який би усунув  існуючи неточності Закону, сприяючи оперативному вирішенню спірних моментів.

Крім цього Асоціація стурбована розбіжностями між Законом та Методичними рекомендаціями Державної фіскальної служби України щодо застосування його положень від 17 січня 2015 року. Зокрема, Методичні рекомендації покладають на платників податків обов’язки, які не передбачені вимогами закону та наділяють себе повноваженнями, які виходять за рамки податкового законодавства України.

У своєму зверненні ВГО АППУ просить надати роз’яснення з приводу порядку застосування положень Закону про податковий компроміс, зокрема щодо питань про підстави та межі проведення документальної перевірки; щодо переліку документів, які платник податків подає до контролюючого органу для застосування податкового компромісу; щодо повноважень контролюючого органу за заявами платника податків про намір досягнення податкового компромісу у випадку неузгоджених зобов’язань.

Ознайомитися більш детально з розбіжностями між положеннями Закону про податковий компроміс та Методичними рекомендаціями >>>

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99