16 листопада поточного року в HUB 4.0 відбулася Регіональна Конференція Асоціацій платників податків Європи та України.

  • 16.11.17 16:12

З вітальними словами до учасників Конференції звернулись два Президенти Асоціацій: Рольф Барон фон Хохенхау – Президент Європейської Асоціації платників податків та Грігол Катамадзе – Президент Асоціації платників податків України, Надзвичайний та Повноважний посол Грузії.
Учасниками заходу конструктивно проведено чотири сесії з питань, які є надзвичайно важливими для обох сторін.
Модератором першої сесії виступив Майкл Єгерь - Генеральний секретар Європейської Асоціації платників податків.
Спікерами були: Деніель Берсель – Віце-президент Європейського економічного Сенату, який довів до слухачів основні методи сприяння кращим структурним змінам в оподаткуванні; Грігол Катамадзе – Президент Асоціації платників податків України, Надзвичайний та Повноважний посол Грузії, який акцентував увагу на важливості лібералізації податкового законодавства для успішного розвитку економіки України; Дмитро Бондаренко – представник СЕО Ligamedia, яким висвітлено факти стимулювання економічного зростання Європи.
Олена Деревянко – партнер Агентства PR-Servise, Віце-президент Української PR-Ліги, виступила модератором другої сесії.
Спікерами були: Др. Ральф Шнайдер – Віце-президент Асоціації журналістів Європи; Поліна Колодяжна – Радник Президента АППУ, член Правління Асоціації платників податків України; Людмила Шикота – засновник агентства «PR Edvice».

Учасники другої сесії висвітлили надзвичайно актуальні на сьогодні питання: нові засоби комунікацій, розвиток та роль медіа простору, антикризовий PR, а також обмінялись досвідом з цих питань.
Модератором третьої сесії виступила Лора Апасова, представник Європейського економічного сенату в Україні.
Спікерами цієї сесії були:
- Майкл Єгерь – Генеральний секретар Європейської Асоціації платників податків, який у своєму виступі висвітлив ряд питань щодо майбутнього Європи, зокрема, які основні вимоги платників податків, яка їх стратегія, проблеми податкового законодавства, податкова конкуренція та гармонізація податкового законодавства;
Дмитро Михайленко – Голова податкового комітету Торговельно-промислової палати України, який висловився щодо підтримки концепції лібералізації податкової системи та назвав які існують основні перепони в цьому питанні;
Ігор Гарбарук – міжнародний експерт, економіст та Крістіна Шехайтлі – представник СЕО & Founder стратегічного агентства «BEWEIS», які представили присутнім проект освітнього розвитку, значимість освіти у веденні успішного бізнесу.
На четвертій сесії модератором була Поліна Колодяжна, радник Президента АППУ, член Правління Асоціації платників податків України. Спікерами сесії виступили: Володимир Хандогій – Президент Української Асоціації зовнішньої політики, Надзвичайний та Повноважний Посол України, Лора Апасова – представник Європейського економічного Сенату в Україні та Ніколаус Балтман – який представляв Donner & Reuschel Bank, Німеччина.
На цій сесії обговорювались можливості та перспективи Європейської Асоціації платників податків в рамках Угоди про співробітництво між Україною та Європейським Союзом.
Хотілось би зазначити, що регіональна Конференція Асоціації платників податків Європи та України була проведена на найвищому рівні, всі питання обговорювались із зацікавленістю обох сторін і є важливими як для українців, так і для європейців, досвід яких є для нас прикладом.
Президенти Асоціацій Грігол Катамадзе та Рольф Барон фон Хохенхау підвели підсумки Конференції та подякували всім учасникам за змістовну та відмінно проведену роботу.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99