Грігол Катамадзе відвідав Public Talks з головою комітету ВРУ з питань митної та податкової політики Ніною Южаніною

  • 31.05.18 7:36

Грігол Катамадзе відвідав Public Talks з головою комітету ВРУ з питань митної та податкової політики Ніною Южаніною

30 травня поточного року в рамках проекту Public Talks відбулася публічна лекція у форматі інтерв’ю з народним депутатом України, головою комітету ВРУ з питань митної та податкової політики Ніни Южаніною. На заході був присутній Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе.

Public Talks – це серія публічних лекцій у форматі інтерв’ю з відомими політиками та громадськими діячами про тренди майбутнього та важливі суспільно-політичні теми.

Під час дискусії з народним депутатом України були підняті теми законопроектів про Національне бюро фінансової безпеки України, податку на виведений капітал, впровадження нульових декларацій, ринку акцизів та ін.

«Давно стало зрозуміло, що з податком на прибуток в нашій країні ніколи не складеться добра ситуація. Але податок на виведений капітал став каменем розбрату ще при прийнятті бюджету на 2016 рік. Мало хто взагалі розумів саму суть, систему, можливість адміністрування, наслідки, переваги і вади цього податку. І я дуже рада, що за останні роки всі розібралися, що таке податок на виведений капітал і в чому його цінність. Те, що так склалася ситуація в країні і нам не дають ввести цей податок, явище тимчасове, бо насправді є можливості перекрити тимчасові втрати бюджету, які будуть перші роки при введені цього податку», - запевнила Ніна Южаніна.

 

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99