Міжнародний бізнес-форум! Level Up Ukraine – 2018

  • 03.12.18 16:51

28 листопада 2018 року у місті Києві відбувся третій щорічний Міжнародний бізнес-форум «Level Up Ukraine - 2018», організаторами якого виступили ВГО «Асоціація платників податків України» та компанія «Делойт» в Україні.

 У Форумі прийняли участь 15 відомих міжнародних інвесторів, 150 власників бізнесу та 69 спікерів зі світовим досвідом. Він об’єднав лідерів своєї галузі та став унікальним майданчиком для спілкування і обміну досвідом між представниками бізнесу та державними органами.

На Форумі розгорнулась дискусія про глобальні тенденції та внутрішні стимули, які змушують змінюватись український бізнес. Головною його темою стала трансформація бізнесу.

На першій панельній дискусії «Податкова та фінансова безпека майбутнього» виступили представники Європейської Асоціації платників податків України, Національного банку України, Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України, Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, а також Президент Асоціації платників податків України – Грігол Катамадзе.

 У межах цієї панельної дискусії обговорювались світові тенденції, зокрема, BEPS та актуальні й очікувані нововведення в українському законодавстві.

 Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе під час свого виступу представив проект концепції Податкового кодексу Розвитку, погодженого з Українською Радою бізнесу, до якої входять 68 українських асоціацій. «Встановлення довіри – це двосторонній рух, проте перший крок має зробити держава. Бізнес очікує зниження податкового навантаження на фонд оплати праці, запровадження податку на виведений капітал замість податку на прибуток підприємств, а також докорінного реформування Державної фіскальної служби України», – наголосив Грігол Катамадзе.

 Лідер практики комплексних трансформацій бізнесу Наталія Ульянова анонсувала pro bono проект «Делойт» в Україні для малого та середнього бізнесу, який полягає у проведенні конкурсу на безкоштовну комплексну реорганізацію компанії. Цей проект запроваджується з тим, щоб допомогти компаніям впроваджувати якісні зміни. Наталія Ульянова зазначила: «Ми оголошуємо цю ініціативу для того, щоб втілити свою соціальну місію та розвіяти міфи про те, що змінюватися складно та страшно».

 Питанням трансформації українського малого та середнього бізнесу на форумі було приділено особливу увагу.

Про це у своєму вітальному слові говорив Андрій Булах, керуючий партнер «Делойт» в Україні. Він зазначив, що спільними зусиллями саме малого та середнього бізнесу можна досягти успіхів у трансформації економіки України.

Гість із Відня Рафаель Петруцці, керуючий директор Центру трансфертного ціноутворення, у своєму виступі наголосив на тому, що Україні потрібно розвивати середній бізнес, інакше економіка України не буде швидко зростати.

 Спікери, в межах другої панелі, під час обговорення залучення інвестицій в економіку України зійшлися на тому, що в Україні є кадровий та технологічно-інтелектуальний потенціал, але бізнесу потрібно вчитись продавати свої інновації. На цьому наголосили Дебора Фейрлам, координатор Ukrainian National Startup Fund, та Алекс Романович, керуючий партнер BeachHead Partners, СEO Social2B.

 Гіві Топчишвілі, засновник і президент 9.8 Group, виразив думку про те, що в Україні цікаво інвестувати саме у команди та людей, які готові виживати у складних умовах непрозорості. Насправді, в більшості випадків компанії інвестують в аграрну галузь України, виробництво продуктів харчування, а також є зацікавлення у фармацевтичній галузі та сфері освіти.

 У межах форуму учасники заходу мали змогу відвідати ще дві панелі. В межах панелі індустріальної трансформаційної сесії були проведені майстер-класи від представників успішних аграрних, інфраструктурних і фармацевтичних компаній України. Вони, зокрема, надали поради, які кроки необхідно здійснити, щоб вийти на міжнародний ринок. Відбулись також майстер-класи від провідних світових експертів, які поділились персональними рекомендаціями, зокрема, щодо формування колективу, відкриття рахунків за кордоном, залучення капіталу.

 Форум пройшов надзвичайно жваво, а наприкінці насиченої програми його учасники мали змогу на фоні джазової музики обговорити враження від дискусій та майстер-класів.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99