ВГО «Асоціація платників податків України» отримала Свідоцтво права власності на використання знаку «Біла хвиля» від 25.05.2017 року № 227041.

  • 13.07.17 17:01

У 2016 році Асоціація платників податків України стала організатором першого та єдиного в Україні Міжнародної ініціативи «Clear Wave», який пропагує ведення прозорого, чесного і відповідального бізнесу.
«Clear Wave» відбувся 28 травня 2016 р. в м. Києві і проходив одночасно в найбільших містах Литви, Латвії та Естонії за участю перших осіб держав.
Метою акції було привернення уваги громадян до заохочення практики ведення прозорого бізнесу та впровадження принципів чесного ведення підприємництва. Проект спрямований на об’єднання зусиль політиків, членів парламенту, державних службовців, бізнесменів, представників шоу-бізнесу, молодіжних організацій, громадських діячів для подолання тіньової економіки, формування у суспільстві податкових знань та свідомості з метою сприяння добровільній і своєчасній сплаті податків, підвищенню соціального престижу українського платника податків.
Саме Асоціація платників податків України стала першою, хто долучився до нього в синхронному режимі з трьома європейськими столицями – Вільнюсом, Ригою, Таллінном, у яких цей захід існує вже понад 9 років.
Знаковим є те, що до ініціативи «Біла хвиля» на прохання Асоціації приєднався Університет державної фіскальної служби України, який безпосередньо готує майбутніх працівників фіскальної служби. Отриманий досвід під час проведення акції, думаємо став цінним надбанням в процесі професійного становлення.
ВГО «Асоціація платників податків України» отримала Свідоцтво на знак для товарів і послуг № 227041 від 25.05.2017 року, видане Міністерством економічного розвитку і торгівлі України щодо права власності на використання в Україні знаку «Біла хвиля».

 

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99