Участь у підготовці пропозицій, спрямованих на зниження податкового тиску - пріоритетний напрям в діяльності Рівненського ТВ АППУ в 2017 році

  • 06.02.18 15:47

Територіальним відділенням АППУ, крім масової просвітницько-консультативної роботи у вигляді безкоштовних усних та письмових консультацій щодо оподаткування, семінарів на тему практичного застосування норм податкового законодавства, накопичений великий досвід роботи по моніторингу застосування та вдосконаленню податкового законодавства.
Пріоритетним напрямком діяльності ТВ АППУ є забезпечення можливості участі бізнесу в обговоренні законопроектів в сфері оподаткування. На підставі пропозицій, зібраних серед підприємницького середовища та широкого кола громадськості, здобуваючи підтримку урядовців та народних депутатів, ми домагаємося врахування цих пропозицій, спрямованих на вдосконалення податкового законодавства та модернізації роботи податкових органів.
Лише в 2017 році ТВ АППУ в Рівненській області спрямувало до вищих органів влади 23 Звернення по усуненню законодавчих недоліків та нормативному вирішенню проблем в оподаткуванні, з них 10 Звернень - за пропозиціями конкретних підприємств та організацій, а 13 – за результатами обговорення на робочих зустрічах, семінарах та «круглих столах» у форматі «Діалог бізнесу та влади».

На законодавчому рівні враховані Звернення ТВ АППУ щодо: незастосування штрафних санкцій за порушення граничних строків реєстрації податкових та акцизних накладних в зв’язку з кібератакою, відновлення прав платників податків сільськогосподарської галузі шляхом виключення їх з Критеріїв оцінки ступеня ризиків, призупинення механізму блокування ПН для платників ПДВ, збереження спрощеної системи оподаткування та щодо вирішення цілого ряду інших проблем в оподаткуванні.
Для цього Асоціація постійно співпрацює з органами державної влади, що визначають податкову політику та шляхи її реалізації, з Громадською радою при ДФС України, яка приймає постійну участь у підготовці пропозицій до законопроектів та нормативних документів, спрямованих на зниження податкового тиску на платників податків.
Ми вдячні членам АППУ, які приймають участь в статутній діяльності нашої організації, надають нам цікаві пропозиції, які будуть спонукати встановленню більш тісних контактів та нададуть можливість для плідної співпраці у майбутньому.
Колектив Рівненського територіального відділення Асоціації і надалі буде робити все можливе для захисту законних прав та інтересів платників податків, підвищення рівня їх знань з метою сприяння справедливій і своєчасній сплаті податків, підвищення соціального престижу українського платника податків.
Сподіваємося на порозуміння та плідну співпрацю в справі захисту законних інтересів та прав платників податків.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99