Запровадження системи управління ризиками на митниці – під контроль громадськості.

  • 10.02.19 12:15

Члени ради ТВ АППУ, представники Громадської ради при ГУ ДФС, інших громадських організацій Рівненщини та профільної бізнес-спільноти долучились до всеукраїнського обговорення форм митного контролю із застосуванням системи аналізу та управління ризиками.
У відеоселекторному засіданні Митного комітету Громадської ради при ДФС України прийняли участь народний депутат України Тетяна Острікова, в.о. заступника голови ДФС України Віктор Кривіцький, Члени Громадської ради при ДФС України.
У студіях усіх митних органів України представники громадськості та бізнесу з усіх областей розповідали про своє бачення та надавали пропозиції щодо ефективного відпрацювання посадовими особами ДФС форм митного контролю.

На сьогодні ефективне виконання митних формальностей здійснюється із застосуванням системи аналізу та управління ризиками ( далі-АСАУР). В першу чергу їх виконання націлено на перевірку достовірності декларування та повноти оподаткування товарів, що ввозяться на митну територію України.
В.о. начальника Рівненської митниці ДФС Іван Іванов зазначив: «Ми відкриті до співпраці. Якщо у бізнесу виникають сьогодні певні проблеми з митним оформленням через нові профілі ризику, повідомляйте нас. Будемо розглядати кожен випадок. Також пропонуємо надавати свої пропозиції, як саме сформувати об’єктивні критерії, які базуватимуться, зокрема, на митній діяльності підприємства, податковій історії тощо».

За пропозицією ТВ АППУ від імені громадськості Рівненщини надані пропозиції та напрацювання з даного питання до Митного комітету Громадської ради при ДФС України, для формування законодавчих проектів, з наступним вивченням їх у профільному комітеті Верховної ради та урядових структурах.
Загалом розмова у режимі відеоконференцзв‘язку засвідчила готовність усіх зацікавлених сторін до діалогу та конструктивної співпраці.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99