Складати річну фінансову та податкову звітність без помилок навчали бухгалтерів на Рівненщині

  • 16.02.19 13:30

  7 лютого відбулася перша в цьому році зустріч ТВ АППУ в Рівненській області з бухгалтерами області на семінарі, що проводився спільно з Всеукраїнським бухгалтерським клубом «Баланс», на тему «Річна звітність та нововведення законодавства».
За пропозиціями слухачів перелік питань, що розглядаються на семінарі, визначається періодом проведення семінару. Саме тому, основними темами для висвітлення стали підведення підсумків минулого року та складання річної звітності. Підготовка до складання річної фінансової та податкової звітності завжди потребує ревізії всього року, а тому присутні зацікавлено вислухали огляд порядку заповнення податкової звітності, що подається платниками податків різних систем оподаткування та огляд цілого ряду податкових роз’яснень. Традиційно на семінарах розглядаються питання бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності з врахуванням помилок попередніх періодів.
В започаткованій рубриці «про податки з перших вуст» податківці акцентували увагу на актуальних роз’ясненнях контролюючих органів у сфері готівкового обігу, ПДВ, податку на прибуток, єдиного податку. Слухачі зацікавлено сприйняли також роз’яснення працівників ДФС щодо складання та заповнення нової форми декларації на прибуток, новації по податкових накладних та розрахунках коригування.
Податковий експерт територіального відділення Асоціації платників податків України у Рівненській області Михалишина В. П. звернула увагу присутніх на порядок проведення перевірок з питань праці, а також детально розповіла, як уникнути блокування реєстрації ПН/РК та надала практичні рекомендації з тих питань.
Практичні поради щодо порядку реалізації законодавчих змін у типових конфігураціях для автоматизації бізнесу підготувала слухачам семінару партнер ТВ АППУ Козік О.В., начальник відділу впровадження ERP систем «Реноме-Смарт»,член ВГС «Спілка автоматизаторів бізнесу».
Зустріч закінчилась наданням відповідей на запитання відвідувачів семінару.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99