Грігол Катамадзе взяв участь у зустрічі УРБ та партії "Об'єднання "Самопоміч""

  • 27.06.18 11:23

26 липня 2018 року відбулась робоча зустріч Української Ради Бізнесу , до лав якої входить і АППУ та представниками Самопомічі - Андрієм Садовим, Тетяною Остріковою та Русланом Сидоровичем.

Свій виступ пан Садовий розпочав з відомої цитати "дорогу здолає той, хто йде", маючи на увазі невпинний рух вперед, не зважаючи на всі зовнішні та внутрішні труднощі, з якими зтикнулась сучасна Україна. У свої промові перед широкою аудиторією представників громадських організацій, Андрій Іванович зазначив ключові сфери, які потребують серйозного удосконалення. А це, в першу чергу, податкове, митне та виборче законодавства. Разом із тим, він акцентував необхідність внесення системних, а не точкових змін. Крім того, пан Садовий розповів більш детально про ідеологію партії.

Після виступу Андрія Садового, слово взяв Президент АППУ Грігол Катамадзе та виказав повну згоду із необхідністю внесення комплексних змін. Також він розповів про діяльність АППУ. Так, 3 липня 2018 року в рамках Книжкового Арсеалу, відбулась презентація книги Генрі Альфреда Кіссінджера "Дипломатія", яка вийшла в світ за підтримки Асоціації платників податків України. Цю книжку Грігол Катамадзе презентував Андрію Садовому та побажав успіхів та наснаги у щоденній праці та виказав сподівання, що ця видатна робота, яка була вперше перекладена українською мовою, послугує добрим прикладом успіхів та звершень різних держав для наших політиків та урядовців.

У своїх виступах Тетяна Острікова та Руслан Сидорович розповіли про ініціативи Самопомічі у вигляді подання законопроектів у Верховній Раді України та ті щоденні виклики із якими затикаються народні обранці.

У ході зустрічі також підіймались актуальні питання, які постають перед бізнесом та той тиск та супротив, який відчувають на собі підприємці з боку держави.

Варто відзначити, що зустріч пройшла насичено та результативно.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99