Уряд ухвалив рішення про підтримку проектів щодо вдосконалення використання РРО

  • 13.06.18 12:01

Cьогодні Уряд ухвалив рішення про підтримку проектів щодо вдосконалення використання РРО.
Як зазначила Голова ДРС України Ксенія Ляпіна це "старт експериментальному проекту щодо реєстрації IT комплексів для реєстрації розрахункових операцій. Це економить бізнесу біля 2 мільярдів гривень за оцінкою ДРС. Архаїчним «РРО» приходить довгоочікуваний кінець. Це великий крок вперед. При цьому спрощенців не чіпають. Попереду велика робота по корекції закону!"
01 червня п.р. Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе був запрошений на зустріч Премє'р-міністра України Володимира Гройсмана з представниками бізнесу та профільних асоціацій, яка була присвячена питанням спрощення застосування реєстраторів розрахункових операцій. Тоді, Прем’єр-міністр України наголосив, що Кабінет Міністрів України виступає за суттєве спрощення застосування реєстраторів розрахункових операцій, оскільки це дозволить не тільки зняти додаткові фінансові та часові навантаження на бізнес, а й зробити важливий крок в боротьбі з сірим імпортом, контрабандою та нелегальною торгівлею. Він нагадав, що ідея такого спрощення виникла під час написання закону захисту прав бізнесу «маски-шоу-стоп». Підсумовуючи виступ Володимир Гройсман відзначив: «Ми говорили і про те, що треба боротися з сірим бізнесом і захистити права споживачів. Це (ефективне використання РРО) також боротьба з контрабандою. Принципово важливо, аби в країні був порядок і всі чесно платили податки. Пілотний варіант нової системи можна запустити за три місяці. Якщо все піде за планом – далі розповсюдимо по всій країні назавжди.. ». Навіть не минуло два тижні, як обіцянку виконано!
Грігол Катамадзе ще на зустрічі 01 червня п.р.наголосив, що Асоціація підтримує необхідність спрощення застосування реєстраторів розрахункових операцій. Використання як альтернативи касовим апаратам будь-яких пристроїв з виходом в інтернет надасть нові можливості та зручності для бізнесу.
ВГО АППУ вітає та підтримує рішення КМУ!

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99