Відбулося чергове засідання членів Правління ВГО «Асоціація платників податків України»

  • 12.06.18 9:32

11 червня п.р. відбулося чергове засідання Правління ВГО АППУ. На Порядку денному головним питанням обговорення був розгляд проекту Концепції Нової Податкової системи, запропонованої Українською Радою бізнесу (УРБ). Грігол Катамадзе зазначив, що мета Концепції Нової Податкової системи: створення податкової політики, яка повинна бути достатньо гнучкою, тобто своєчасно реагувати як на зміни внутрішньої економічної ситуації в країні, так і враховувати зміни світової економіки задля забезпечення сталого економічного зростання та добробуту громадян країни. Створення податкових умов, сприятливих для сталого економічного розвитку України: досягнення розумного і справедливого розподілу рівня економічного й соціального благополуччя, які можуть бути збережені для наступних поколінь. Президент ВГО АППУ зауважив, що все це можливе шляхом реформування діючої податкової системи України, в першу чергу, прийняття Єдиного системного документа – нового ліберального Податкового Кодексу України, де буде податок на виведений капітал і одноразове нульове декларування, що дасть можливість вивести економіку України з «тіні». Гроші лишатимуться в країні, а не будуть виводитися за кордон. Такий крок допоможе почати процес реінвестування у власне виробництво і, таким чином, розвивати вітчизняний бізнес тощо.

Члени Правління одноголосно підтримали та затвердили проект Концепції Нової Податкової системи УРБ, в редакції, запропонованій Президентом ВГО АППУ Гріголом Катамадзе та фахівцями Генеральної дирекції ВГО АППУ.
Окрім цього, член Правління, Президент Акціонерного Товариства «Слобожанська будівельна кераміка» І.Є. Далічук прозвітував на засіданні Правління про свою участь, за дорученням Президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе, у Конференції «Майбутні перспективи України та Європи:

сучасний стан речей» та робочому сніданку «Партнерство успішної України-Європейського союзу: майбутні стратегії, торгівля та інвестиції», за запрошенням ВГО АППУ Європейської народної партії (EPP), Асоціації малого та середнього бізнесу Європи (SME), котрі в кооперації з Ukrainian European Perspective, SME Connect, EWS та TAE проводили зазначені заходи.
Також на засіданні Правління були розглянуті організаційні питання щодо якісного проведення Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017» та інші.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99