ВГО АППУ прийнято участь в черговому засіданні Інвестради

  • 08.06.18 12:08

Представник ВГО «Асоціація платників податків України» – начальник управління захисту прав платників податків Катерина Гривнак в рамках роботи Ради з питань стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності при ДФС України, відповідно до плану роботи Інвестради на ІІ-ІІІ квартали 2018 року, 7 червня поточного року прийняла участь у секторальній зустрічі з представниками галузей харчової промисловості, оптової та роздрібної торгівлі.

З метою захисту прав платників податків – членів Асоціації та подальшого вирішення проблемних питань в оподаткуванні, які у них наявні, Генеральною дирекцією Асоціації було надіслано звернення своїм членам – великим платникам податків, представникам галузі харчової промисловості, оптової та роздрібної торгівлі, для надання пропозицій для розгляду на вказаній зустрічі.
Зокрема, пропозиції надійшли від ПАТ «Харківська бісквітна фабрика», ТОВ «Лемтранс», від ТВ АППУ у Рівненській області.

Учасники зустрічі – члени Інвестради, фахівці ДФС України, представники підприємств вказаних галузей обговорили проблемні питання, які на сьогодні є актуальними.

Так, опрацьовано питання, підняті представниками ПрАТ «Монделіс Україна»: щодо запровадження інституту уповноваженого економічного оператора, пропозиції щодо максимальної автоматизації оформлення вантажів та митного пост-аудиту, скасування обов’язку декларанта підтверджувати в митній декларації факт проходження радіологічного контролю, а також переходу на ризико-орієнтований підхід у всіх видах державного контролю.

Владимирцевою Ларисою Миколаївною, представником ТОВ «Епіцентр К», що є членом Асоціації, піднято питання щодо порядку реєстрації розрахунків коригування до податкових накладних з ПДВ, вирішення проблеми із розрахунком показника S перевищення при складанні р/к в іншому звітному періоді до ПН, яка була складена помилково.

Катерина Гривнак звернула увагу учасників зустрічі на те, що незважаючи на наявність роз’яснення ДФС України щодо порядку складання розрахунку коригування до ПН у разі одночасної зміни номенклатури, ціни та кількості товару, а також алгоритму складання такого коригування, ще існують проблеми при реєстрації р/к в ЄРПН. При реєстрації в ЄРПН дане коригування відхиляється та при цьому в квитанції не вказується причина відхилення.
Вона також підняла для обговорення питання, які стосуються оподаткування доходів, пов’язаних із відрядженням.


Обговорювалось також питання щодо скасування або пом’якшення штрафних санкцій для невчасно зареєстрованих податкових накладних для неплатників ПДВ з метою приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, яке піднято Олесею Оленицькою, представником ТОВ «METRO Cash&Carry Ukraine».

Активно обговорювались і інші питання, які є на теперішній час актуальними для підприємств харчової галузі, оптової і роздрібної торгівлі.

Шановні платники податків – члени ВГО «Асоціація платників податків України», запевняємо, що Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку!

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99