До уваги платників, які здійснюють контрольовані операції

  • 17.05.18 14:20

Платники податків на запит ДФС України подають документацію з трансфертного ціноутворення щодо контрольованих операцій. Така документація надається протягом 30 календарних днів з дня отримання запиту та має містити інформацію у відповідному обсязі, що зазначається Податковим кодексом України.
У випадку, якщо подана платником податків документація з трансфертного ціноутворення не містить інформацію у відповідному обсязі або належного обґрунтування відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки», то ДФС України надсилає такому платнику податків запит з вимогою подати додаткову інформацію.
Додаткова інформація або обґрунтування відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки» є невід’ємною частиною документації з трансфертного ціноутворення.
Платники податків, що здійснюють контрольовані операції, повинні складати та зберігати документацію з трансфертного ціноутворення за кожний звітний період.
ДФС України на своєму офіційному веб-сайті у підкатегорії 137.17 «Загальнодоступного інформаційного ресурсу» надала роз’яснення, якими саме нормами Податкового кодексу керуватися платникам при поданні документації з трансфертного ціноутворення щодо контрольованих операцій, який термін зберігання такої документації, а також чи переноситься термін надання відповіді на запит ДФС України, якщо останній день припадає на вихідний або святковий день.

ВГО "Асоціація платників податків України"пропонує приєднатись до членів Асоціації - найбільшого бізнес-об"єднання в Україні по захисту законних прав та інтересів платників податків.   

 

Стати членом АППУ

Послуги для платників податків

Привілеї членів АППУ

Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист

Розміри членських внесків

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99