Новий формат експертних обговорень — «Податки без кримінального майбутнього»

  • 16.05.18 14:30

Сучасна економічна та законодавча політика України, що супроводжується тиском з боку виконавчих органів та корупційними ризиками, значно сповільнює як розвиток бізнесу, так і поліпшення інвестиційного клімату в державі. Проте останні законодавчі тенденції представникам бізнесу вселяють оптимізм, насамперед у питаннях зменшення тиску з боку фіскальних та правоохоронних органів.
Законодавці вже створили певні механізми захисту бізнесу від «силових» зловживань, ухваливши так званий закон «маски-шоу стоп», а також задекларували намір знизити рівень тінізації і криміналізації національної економіки за допомогою режиму фінансової амністії та створення нового правоохоронного органу, завданням якого буде виявлення та усунення системних загроз у сфері публічних фінансів, запобігання їх виникненню в майбутньому, — Національного бюро фінансової безпеки України (НБФБ).
Чи краще НБФБ за податкову міліцію? Як захистити бізнес від безпідставних претензій в ухиленні від сплати податків? Які процесуальні можливості та небезпеки існують у випадку виникнення податкових претензій? Відповіді на ці та інші актуальні питання шукатимуть представники законодавчої влади, судової та правоохоронної систем, Державної фіскальної служби України, Ради бізнес-омбудсмена в Україні спільно з бізнес-середовищем та юридичною спільнотою у рамках проведення AVELLUM Discussion Hub «Податки без кримінального майбутнього».
AVELLUM Discussion Hub — це новий формат дискусійних обговорень, організований газетою «Юридическая практика» спільно з ЮФ AVELLUM, Американською торговельною палатою в Україні та U.S.-Ukraine Business Council. Захід відбудеться 31 травня 2018 року (час проведення: 09.30–13.00) у конференц-залі SigmaBleyzer (Мандарин Плаза, 8-й поверх, вул. Басейна, 6, м. Київ).
ВГО "Асоціація платників податків України" — інформаційний партнер заходу.
До участі в експертному обговоренні запрошуються власники, топ-менеджмент, керівники юридичних департаментів і служб безпеки провідних українських та міжнародних компаній.
Кількість місць обмежена. Участь у заході — безкоштовна за умови попередньої реєстрації.
Програма заходу і реєстрація доступні за посиланням: https://taxavellumhub.ticketforevent.com/

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99