ВГО «Асоціація платників податків України» провела засідання Правління

  • 24.01.18 14:53

23 січня 2018 року відбулося засідання Правління під головуванням Президента ВГО АППУ Грігола Катамадзе. У засіданні взяли участь Генеральний директор АППУ - Людмила Герасименко; радник Президента АППУ - Поліна Колодяжна; Віце-президент АППУ, народний депутат України - Анатолій Матвієнко; Віце-президент АППУ, народний депутат України - Андрій Антонищак; Віце-президент АППУ, радник Президента Асоціації, Голова Ради ТВ АППУ в м. Києві - Павло Погиба; Віце-президент АППУ, Голова Комітету ІТ, новітніх технологій АППУ - Валерій Омельченко; Віце-президент АППУ - Володимир Венгер; Віце-президент АППУ, керуючий партнер міжнародної компанії ICF Legal Service - Наталія Ульянова; Президент АТ «Слобожанська будівельна кераміка» - Ігор Далічук; Радники Віце-президента АППУ Валерія Омельченка - Євген Матвейчук та Віолетта Лісіна;

помічник Віце-президента АППУ Володимира Венгера - Тетяна Левченко, начальник управління методології та роз’яснення податкового законодавства Генеральної дирекції ВГО АППУ - Ірина Білотіл, начальник відділу комунікацій з ТВ АППУ Управління організаційного, кадрового напрямку та комунікацій з ТВ АППУ Генеральної дирекції ВГО АППУ - Олена Слюзенко.
Засідання Правління ВГО "АППУ" пройшло змістовно, конструктивно, професійно. Визначені основні напрямки діяльності та завдання на 2018 рік, в тому числі, співпраця з усіма державними та недержавними структурами, громадськими організаціями, в тому числі, міжнародними, зорієнтованими на захист законних прав та інтересів платників податків.

Грігол Катамадзе подякував присутнім за присвячений час, продуктивну працю, активну участь та готовність допомогти у сприянні виходу на новий рівень успішного розвитку ВГО АППУ, підвищення її впливовості, зміцнення авторитету в органах законодавчої та виконавчої влади, перед бізнес-середовищем та іншими громадськими об'єднаннями, в тому числі і міжнародними, осучасненні Асоціації, здатне привернути увагу та викликати довіру до Асоціації.
Зі свого боку звернувся із проханням при можливості представляти Асоціацію: «Ви всі публічні люди, тож я би попросив за можливості з трибун та у ЗМІ говорити про Асоціацію платників податків, щоб не створювати враження єдиного її уособлення. Це наддасть їй більшої ваги та впливовості».

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99