Обговорення податкових змін з бухгалтерами

  • 24.01.18 11:39


Для ТВ АППУ в Рівненській області початок нового року традиційно розпочався відкритим засіданням Клубу бухгалтерів. Не зважаючи на те, що паралельно в цей день у Рівному проходили семінари однієї з аудиторських фірм і «Дт-Кт» (лектором був Блотнер В..Г.) гостинний зал «Оптима» ледь вмістив всіх бажаючих!
Завдяки професійності нашого лектора, податкового експерта ТВ ВГО АППУ Михалишиної Валентини Петрівни багато бухгалтерів отримали інформацію і готові рішення з питань практичного застосування норм податкового законодавства.
Крім традиційного огляду внесених змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи в частині податку на прибуток, актуальних роз'яснень по ПДВ, нововведень та змін, що стосуються єдиного соціального внеску, на прохання бухгалтерів висвітлювались питання про типові помилки, які допускають платники податків при складанні податкової звітності. Крім того, йшла мова про дотримання законодавства про бухгалтерський облік, особливості оформлення первинної документації в різних практичних ситуаціях. Наш партнер з «Реноме-Смарт» Козік Оксана, як завжди, дала практичні рекомендації по роботі в 1-С Бухгалтерії.
У процесі проведення всього заходу відбувався конструктивний діалог з учасниками щодо нагальних проблем, які виникають в оподаткуванні. Запитувачі отримали кваліфіковані та змістовні відповіді. Завершальна ж частина семінару відбулася у форматі активної дискусії учасників заходу.
Семінар вкотре підтвердив, що бухгалтери зацікавлені в отриманні професійних роз'яснень з питань, які потребують практичного вирішення, адже традиційно слухачами семінару були близько сотні бухгалтерів. Цей семінар черговий раз довів, що бухгалтери визнають нашу професійність і обирають нас! Ми ж впевнені в тому, що обізнаність бухгалтерів сприятиме сумлінному виконанню податкових зобов’язань та усуненню непорозумінь платників податків із фіскальною службою.

 

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99