ВГО АППУ та Європейська Асоціація платників податків підписали Угоду про партнерство та співробітництво

  • 28.06.17 16:57

ВГО «Асоціація платників податків України» та Європейська Асоціація платників податків підписали Угоду про партнерство та співробітництво. Для урочистої події на запрошення українських колег до Києва прибув Генеральний секретар Європейської Асоціації платників податків, Голова Асоціації платників податків Баварії Майкл Єгер.
Угодою, підписаною на 5 років, передбачається встановлення партнерських стосунків між Асоціаціями платників податків різних країн, налагодження співробітництва з іноземними громадськими об’єднаннями з метою захисту підприємців від збільшення податкового навантаження держави, запобігання несправедливим утискам з боку фіскальних органів, забезпечення доступу до інформації про державні податки і витрати. Також сторони намагатимуться створити належні умови для посилення ролі громадянського суспільства в реалізації державної політики у сфері податкового реформування з урахуванням європейського досвіду та досвіду економічних реформ в Україні.
Партнери домовилися розпочати реалізацію спільних планів вже найближчим часом.

«Підписання цієї Угоди - дуже хвилююча подія, навіть незважаючи на те, що за два роки в Асоціації було багато зустрічей різного рівня. Це ще один важливий крок назустріч Європейському Союзу», - заявив Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе.
«Те, що Ви робите, - справді дуже важливо, і нам потрібен такий сильний партнер з правильними цілями, - сказав Майкл Єгер. - Багато вже було зроблено в Україні, але ще потрібно багато змін, і зміни в податкову систему є одними із важливих. Я дуже радий, що ми маємо прекрасного партнера в Україні з новими пропозиціями щодо нового податкового законодавства, зі своїм проектом нового ліберального Податкового кодексу України, який спростить податки і дозволить більше індивідуальної свободи. Це, власне, і є метою податкового реформування».
Європейський партнер також поділився думками щодо нагальних кроків для подолання корупції в Україні: «На мою думку, необхідно здійснити наступні кроки. Перш за все – забезпечити прозорість та доступ до інформації, тобто нам мають відповідати на запитання, щоб ми знали, що відбувається. По-друге – створити належну судову систему і забезпечити виконання рішень. По-третє, у країні мають бути незалежними прокурори, судді і ЗМІ».

На підписанні Угоди також були присутні Віце-Президент Асоціації платників податків України, Голова територіального відділення ВГО АППУ у м.Києві Павло Погиба, Президент Української Асоціації зовнішньої торгівлі Володимир Хандогій, Віце-президент Української Асоціації зовнішньої політики Олександр Купчишин, Президент Міжнародного комітету захисту прав платників податків Лора Апасова, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко, радник Президента АППУ Поліна Колодяжна.

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99