Делегація ВГО АППУ візьме участь у Всесвітньому форумі Асоціацій платників податків

  • 19.04.17 17:45

Делегація ВГО «Асоціація платників податків України» візьме участь у Всесвітньому форумі Асоціацій платників податків, який відбудеться 24-25 квітня у Хорватії. Щорічний захід об’єднує делегації Асоціацій з усього світу, щоб забезпечити зв’язок, обмін інформацією, думками та ідеями. ВГО АППУ також є членом Всесвітньої Асоціації платників податків.
Цього року Форум відбудеться у місті Загреб, і на нього прибудуть делегати з Іспанії, Канади, США, Литви, Швеції, Австрії та ін. Під час Форуму учасники піднімуть питання податкової конкуренції, заборгованостей, стратегічного планування, податкового реформування, економічної реконфігурації, вільної торгівлі та ін.
Україну на Форумі представлять Радник Президента ВГО АППУ Поліна Колодяжна, Радник Президента ВГО АППУ Ганна Білоцерківська та прес-секретар ВГО АППУ Міла Шикота. Поліна Колодяжна виступить з доповіддю на одній з панелей Форуму, під час якої розповість іноземним колегам про загальний економічний стан нашої держави, податкову систему України, а також представить розробку Асоціації – ліберальний Податковий Кодекс. Крім того, українська делегація проведе опитування серед представників Асоціацій платників податків інших країн стосовно шляхів виходу України з економічної кризи та думки щодо ліберального ПК.
Про перебіг Форуму будемо інформувати на сторінці ВГО АППУ у Facebook: https://www.facebook.com/appu.tau/?fref=ts
Детальніше про Форум можна дізнатися за посиланням: http://worldtaxpayers.org/conferences-events/

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99