Звернення Ради АППУ щодо проведення Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків»

  • 14.03.14 20:56

Шановні платники податків!

Головним завданням Асоціації платників податків України залишається захист прав та законних інтересів платників податків. У 2011 році Асоціацією було започатковано щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» з метою вшанування його переможців на державному рівні, сприяння розвитку підприємництва та соціальній відповідальності платників податків.

Висока конкуренція серед учасників Рейтингу довела не тільки його престижність, а й викликала широкий резонанс серед громадськості та стала знаковою подією у суспільно-економічному житті країни.

Сьогодні Україна переживає не прості часи. На її долю випали неймовірні випробування на державність, цілісність і єдність нашого народу. В умовах глибокої економічної кризи необхідно докласти надзвичайно багато зусиль для її подолання. Це стосуватиметься і підтримки належного бізнес-клімату для якнайшвидшої стабілізації та розвитку української економіки.

Враховуючи всю складність політичної та соціально-економічної ситуації в нашій державі, Рада АППУ вважає, що проведення Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2013» сьогодні не на часі.

Знаємо, як важко бути сумлінним платником податків, особливо, в умовах недосконалого податкового законодавства, недотримання прав платників податків, фіскального тиску на бізнес та корупції. Проте незважаючи на це, ви продовжували чесно сплачувати податки, підтримувати високі стандарти своєї професії та приносити відчутну користь своїй країні.

Розуміємо, що багато українських підприємств розраховували на цьогорічну участь у Рейтингу та можливу перемогу. Ми щиро дякуємо вам за прагнення на власному прикладі демонструвати важливість прозорого ведення бізнесу та належного виконання своїх податкових зобов’язань. Шкодуємо, що не можемо надати вам такої можливості цього року.  

Також зазначаємо, що Рейтинг не припиняє свого існування та буде обов’язково проведений у наступні роки задля того, щоб суспільство, громадськість та українська влада мали змогу подякувати сумлінним платникам податків України.

Сподіваємося на ваше розуміння та твердо віримо у нашу спільну справу.        

 

З повагою

Рада Асоціації платників податків України

 

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99