Звернення до лідерів асоціацій платників податків Світу та Європи

  • 03.03.14 19:30

1 березня 2014 року Рада Держдуми Російської Федерації підтримала звернення президента РФ Володимира Путіна та дала згоду на введення російських військ на територію України.

Військова інтервенція на територію нашої держави фактично стала початком війни, ескалації насильства, масштабних та грубих порушень прав людини.

Переміщення в різних частинах України великих груп озброєних російських бійців та військ спеціального призначення несе реальну загрозу життю мирних громадян та може стати причиною кровопролиття.

Асоціація платників податків України рішуче засуджує окупацію Збройними Силами Російської Федерації території України і закликає до негайних дій з боку міжнародного співтовариства.

Військове вторгнення на територію України є грубим порушенням міжнародних зобов’язань і є актом агресії проти Української держави. Це несе серйозну загрозу незалежності нашої країни, а також стабільності в усіх важливих сферах її життя і, зокрема, економічній.

Від імені Асоціації платників податків України, яка представляє і захищає інтереси всього бізнесу та платників податків з усіх регіонів нашої держави, звертаюся до вас, як до авторитетних представників підприємницьких кіл своїх країн, із закликом використати свій вплив на ваші уряди задля недопущення порушення територіальної цілісності та суверенітету України.

Звертаюся до вас, наших партнерів, з проханням зробити усе можливе для збереження миру в Україні, суверенітету і недоторканості кордонів Української держави.

Адже намагання підірвати мир і стабільність в Україні загрожує зруйнуванню всієї сучасної системи світової безпеки. Тому слід вжити всіх заходів, щоб попередити війну в Україні внаслідок незаконного введення на її територію іноземних військ.

Сподіваюся на вашу підтримку та демонстрацію солідарності з українським народом.

 

Перший віце-президент АППУ,
Генеральний директор Генеральної дирекції АППУ
Василь Матійчик

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99