МІЖФРАКЦІЙНЕ ДЕПУТАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ
«ЗА СПРАВЕДЛИВІ ПОДАТКИ»

6 лютого 2015 року віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд під час пленарного засідання оголосила про створення у парламенті міжфракційного депутатського об'єднання «За справедливі податки».

Громадським партнером МДО «За справедливі податки» є Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України », яка забезпечує діяльність Секретаріату МДО «За справедливі податки», про що зазначено в п. 3.6. Положення про Міжфракційне депутатське об’єднання «За справедливі податки».

Головною метою МДО є об’єднання зусиль народних депутатів України  в законодавчому забезпеченні реформи податкової системи в Україні, спрямованої на стимулювання економічного зростання, створення сприятливих фіскальних умов для залучення прямих іноземних інвестицій, активізації інвестиційної діяльності всередині країни, створення фіскальних умов для легалізації доходів, формування відповідального ставлення платників податків до виконання своїх податкових зобов’язань, демократизацію податкової служби та встановлення рівноправних відносин між платниками податків та податковими органами.

«Ставши громадським партнером міжфракційного депутатського об'єднання «За справедливі податки» ми отримуємо потужне лобі інтересів своїх членів та платників податків загалом, у вигляді законодавчих ініціатив, що напрацьовуватимуться та пропонуватимуться експертами Асоціації платників податків України», зауважив Президент Асоціації Василь Матійчик, «Сподіваюся, що спроби дослухатися до громадськості перейшли в реальну площину та згодом принесуть  конкретні позитивні результати»

Головою об'єднання обраний народний депутат, член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, заступник голови депутатської фракції Партії "Блок Петра Порошенка", віце-президент Асоціації платників податків України Анатолій Сергійович Матвієнко.

 

Склад Міжфракційного депутатського об'єднання «За справедливі податки»

Положення про Міжфракційне депутатське об’єднання «За справедливі податки»

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99