Освітня діяльність

Семінари


Практикуми


Вебінари


Наші лектори


Як можна організувати семінар на підприємстві

---

Одним із основних завдань Асоціації, визначених Статутом, є проведення масово-роз’яснювальної та освітньої роботи серед платників податків.

Враховуючи нагальну потребу платників у отриманні достовірної інформації стосовно змін в законодавстві, Асоціація, приділяє особливу увагу розвитку масово-роз`яснювального напрямку своєї діяльності.

На сьогоднішній день Асоціація пропонує платникам такі освітні заходи як: кущові та галузеві семінари, практикуми, вебінари.

Під час семінарів, практикумів розглядаються актуальні питання оподаткування та ведення податкового і бухгалтерського обліку підприємств, аналізується судова практика, узагальнюються проблеми платників податків, з якими вони зустрічаються під час ведення бізнесу.

Переваги співпраці з нами:

1. Кожен учасник має можливість отримати інформацію від першоджерел – експертів-законотворців;

2. Кожен учасник отримує індивідуальну консультацію зі свого питання та практичну рекомендацію від лектора-фахівця;

3. До кожного семінару і практикуму видається брошура з роз’ясненнями, наповнення якої постійно оновлюється фахівцями Асоціації згідно діючого законодавства;

4. Проведення усіх освітніх заходів державною мовою;

5. Географія проведення заходів поширюється на всю територію України;

6. Ми співпрацюємо з профільними комітетами Верховної Ради України, Міністерством доходів і зборів України, Міністерством фінансів України, Міністерством юстиції України, Національним банком України, Державною реєстраційною службою України та ін;

7. Проблемні питання, які розглядаються на семінарі платниками податків знаходять своє відображення в пропозиціях щодо внесення змін до податкового та митного законодавства.

Освітні заходи АППУ допомогли виявити чимало неузгоджених законодавством та контролюючими органами питань, які на сьогоднішній день є актуальними для платників податків.

  

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99