Привілеї членів АППУ

Привілеї членів АППУ
Асоціація платників податків України є одним з потужних осередків громадянського суспільства у сфері податків та фінансів, впливовим партнером держави.
Основа діяльності Асоціації платників податків України – це захист прав та законних інтересів членів Асоціації.
АППУ представляє і захищає інтереси малого, середнього та великого бізнесу всіх ключових секторів економіки по всій Україні.
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» об’єднує майже 6500 платників податків з усієї України, серед яких більше 300 колективних членів, віднесених до категорії великих платників податків, представлена в усіх без винятку областях України та у м. Києві.
Для виконання поставлених завдань Асоціація тісно співпрацює з органами державної влади, що визначають податкову політику, постійно виступає з ініціативами, бере активну участь у підготовці законопроектів і пропозицій, спрямованих на зниження податкового тиску на платників податків, демократизацію процедури сплати податків тощо. Високо оцінюється участь фахівців Асоціації в дорадчих органах при державних установах та участь у робочих групах по вдосконаленню податкового законодавства, зокрема: в Громадській Раді при Міністерстві фінансів України, в Громадській та Інвестиційній Радах при ДФС України.
АППУ активно налагоджує контакти з парламентарями і урядовцями, працює в тісній взаємодії з податківцями, підтримує широкі міжнародні зв’язки, організовує навчання, консультації та обмін досвідом.


Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист


Усі члени АППУ при виникненні проблемних або спірних питань у сфері податків можуть письмово звернутися до нас за необхідною допомогою.
Шляхом подання клопотання до ДФС України та через подання Скарг Бізнес-омбудсмену в Україні Альгірдасу Шеметі Асоціація вирішує у відповідності до законодавства проблемні питання членів АППУ та здійснює супровід таких справ. Практика показує, що це дієвий захист членів Асоціації – платників податків.
29.06.2017 року підписано Меморандум про партнерство та співробітництво з В.о. Голови ДФС України Мирославом Проданом (більш детально можна ознайомитися на сайті Асоціації http://www.appu.org.ua/news/-XII-/).
З метою забезпечення об'єктивності в роботі з платниками – членами Асоціації, створення ефективного механізму налагодження партнерських відносин між органами фіскальної служби та платниками податків, участі громадськості в реалізації податкової та митної політики, ДФС України та Асоціацією створено Узгоджувальну комісію щодо розгляду проблемних (спірних) питань у сфері оподаткування та митного оформлення членів Асоціації.


Навчайтесь


Підвищуйте рівень своїх податкових знань, навчайтеся та розвивайте свій персонал завдяки нашим освітнім заходам – семінарам, практикумам та тренінгам. Наші освітні заходи відбуваються як у Києві, так і в усіх інших регіонах України.
Так, 13 лютого поточного року у Києві відбувся масштабний семінар за участю фахівців Асоціації та провідних фахівців – лекторів ДФС України на тему: «Законодавчі новації на 2018 рік та основні вимоги до складання річної звітності за 2017 рік».
Інформуємо Вас, що наступний практичний семінар з питань оподаткування сумісно з представниками ДФС України та інших представників органів виконавчої влади відбудеться у квітні-травні поточного року. Для якісного проведення пропонуємо членам Асоціації – платникам податків завчасно надати свої пропозиції, побажання, а саме: представників яких органів виконавчої влади варто запросити та в розрізі яких податків слід запрошувати лекторів на семінар. Просимо свої пропозиції надавати на електронну адресу: appu2018@ukr.net. (Білотіл Ірина 097-658-56-99).


Поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу


Разом зі своїми членами ми працюємо над вдосконаленням бізнес-середовища в Україні. Створюємо нові законодавчі та регуляторні акти, а також вносимо відповідно до кращих світових практик корективи в існуючі.
Так, фахівцями АППУ у співпраці з українським бізнесом розроблено проект Ліберального Податкового кодексу України, покликаного забезпечити гідні умови для становлення та пріоритетного розвитку національного підприємництва та розквіту нашої держави. І вже 14 червня 2017 року (на сайті Асоціації http://www.appu.org.ua/news/--04747/). Проект ліберального Податкового кодексу України було вручено державному секретарю Міністерства фінансів України Євгену Капінусу, а також направлений Президенту України, Прем’єр-міністру України, головам Комітетів Верховної Ради України, головам депутатських фракцій та груп. В даний час фахівці Асоціації відпрацьовують проект Кодексу з відповідними департаментами ДФС України (ознайомитись з Проектом можна на офіційному сайті Асоціації або за посиланням http://appu.org.ua/news/--04545/) та надати свої зауваження і пропозиції на електронну адресу: appu2018@ukr.net. Удосконалюйте податкове законодавство разом з нами!


Станьте експертом у податковій сфері


Як член Асоціації Ви матимете можливість у межах заходів АППУ зустрітися, поділитися досвідом, обмінятися думками та обговорити зміни законодавства з експертами галузі. За підсумками дискусій Асоціацією готуються висновки, які після відповідного опрацювання зможуть стати підґрунтям для внесення необхідних змін до законодавства.


Розвивайте свої бізнес-зв'язки


Асоціація щорічно проводить велику кількість різних заходів, орієнтованих на сегментовану аудиторію. Про вас і вашу компанію будуть знати більше.
Період змін і нестабільності породжує додаткове навантаження на бізнес - необхідність стежити за змінами в законодавстві, у владі, в смаках споживачів і розвитком технологій. Для того, щоб залишатися конкурентоспроможними, бізнесу необхідно шукати джерела достовірної інформації, безпечний майданчик для діалогу з усіма учасниками ринку.
З червня 2001 року АППУ є членом Асоціації платників податків Світу. А з грудня того ж року Асоціація була прийнята до лав Асоціації платників податків Європи.
27.06.2017 року підписано Угоду про партнерство та співробітництво з Європейською асоціацією платників податків.
Сподіваюся, що співробітництво між Європейською Асоціацією, авторитет якої у Європі є загальновизнаним, i Асоціацією, сприятимуть інтеграції України у загальноєвропейський економічний та правовий простір (більш детально можна ознайомитися на сайті Асоціації http://www.appu.org.ua/news/--04762/).
На сьогоднішній день, дуже приємно відзначити той факт, що Європейською Асоціацією платників податків було обрано партнером та організатором проведення Регіональної конференції нашу Асоціацію, яка успішно організувала і провела даний захід у період з 14 по 17 листопада минулого року у місті Києві (більш детально можна ознайомитися на сайті Асоціації http://www.appu.org.ua/news/16-HUB-4.0-./).

Другий рік поспіль Асоціація в партнерстві з юридичною компанією ICF Legal Service, організовує та проводить масштабні бізнес-форуми «UKRAINE LEVEL UP – 2016 та 2017». Бізнес-форум «UKRAINE LEVEL UP - 2017», який проведено 15 листопада 2017 року, об'єднав ключових гравців українського і міжнародного бізнесу, інвесторів, регуляторів і експертів, його відвідали близько 800 керівників підприємств, економістів, фінансистів, юристів, представників профільних асоціацій, народних депутатів України, громадських діячів та представників ЗМІ. Головною метою Форумів було створення майданчика для відкритого обговорення податкових та інвестиційних рішень між державою, бізнесом та потенційними міжнародними інвесторами. На заході обговорювалися загальносвітові і локальні економічні тенденції, які перебувають у фокусі уваги українського і міжнародного бізнесу (більш детально можна ознайомитися на сайті Асоціації http://www.appu.org.ua/news/-Level-Up-Ukraine-2017-/.

В IV кварталі 2018 року заплановано проведення Бізнес-форум «UKRAINE LEVEL UP - 2018».

 

 

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99