Привілеї членів АППУ

 

Привілеї членів АППУ

Асоціація платників податків України є одним з потужних осередків громадянського суспільства у сфері податків та фінансів, впливовим партнером держави.

Основа діяльності Асоціації платників податків України – це захист прав та законних інтересів членів Асоціації.

АППУ представляє і захищає інтереси малого, середнього та великого бізнесу всіх ключових секторів економіки по всій Україні.

Членство в Асоціації вже досягло восьми тисяч та щомісяця збільшується. Кожен третій великий платник податків є нашим членом. Левова частка банків України, зокрема всі найбільші, входить до складу членів Асоціації.

АППУ активно налагоджує контакти з парламентарями і урядовцями, працює в тісній взаємодії з податківцями, підтримує широкі міжнародні зв’язки, організовує навчання, консультації та обмін досвідом.

Отримуйте кваліфіковану юридичну допомогу та захист

Усі члени АППУ при виникненні проблемних або спірних питань у сфері податків усно чи письмово можуть звернутися до нас за необхідною правовою допомогою. Крім того, діє Узгоджувальна комісія, до складу якої входять представники АППУ таДержавної фіскальної служби України. Комісія безпосередньо займається вирішенням спірних питань ще на рівні адміністративного оскарження.

Поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу

Разом зі своїми членами ми працюємо над вдосконаленням бізнес-середовища в Україні. Створюємо нові законодавчі та регуляторні акти, а також вносимо відповідно до кращих світових практик корективи в існуючі.

Навчайтесь

Підвищуйте рівень своїх податкових знань, навчайтеся та розвивайте свій персонал завдяки нашим освітнім заходам – семінарам, практикумам та тренінгам. Наші освітні заходи відбуваються як у Києві, так і в усіх інших регіонах України.

Отримуйте доступ до регулярних законодавчих оновлень

Наша робота спрямована на підтримку вашого бізнесу шляхом моніторингу та аналізу українського законодавства, а також на те, щоб забезпечувати вашу поінформованість щодо нормативно-правових оновлень. Ця інформація буде надіслана на вашу електронну пошту відповідно до вашого запиту.

Станьте експертом у податковій сфері

Як член Асоціації Ви матимете можливість у межах заходів АППУ зустрітися, поділитися досвідом, обмінятися думками та обговорити зміни законодавства з експертами галузі. За підсумками дискусій Асоціацією готуються висновки, які після відповідного опрацювання зможуть стати підґрунтям для внесення необхідних змін до законодавства.

Удосконалюйте податкове законодавство разом з нами

Наші останні законодавчі здобутки:

1. Недопущення запровадження позасудового безспірного порядку стягнення коштів з рахунків платника податків та готівки для погашення податкового боргу, який самостійно визначений таким платником податків.

2. Перенесення терміну  запровадження електронного адміністрування податку на додану вартість  в повному обсязі з 1 липня 2015 року.

3. Збережено в діючій редакції положення Податкового кодексу України щодо критерію для автоматичного бюджетного відшкодування в частині перевищення балансової вартості основних фондів над сумою, заявленою до відшкодування в три рази.

4. Внесені корективи  стосовно податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, яким передбачалось оподатковувати житлову і нежитлову нерухомість, починаючи з першого квадратного метра.

5. Виключені положення щодо  запровадження непрямих методів визначення доходів фізичних осіб та одноразового декларування таких доходів.

Розвивайте свої бізнес-зв'язки

Асоціація щорічно проводить велику кількість різних заходів, орієнтованих на сегментовану аудиторію. Про вас і вашу компанію будуть знати більше.
Крім того, інформація про вашу компанію може бути розміщена на нашому порталі.        

 

 Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99