ЗВЕРНЕННЯ ІХ З'їзду (ІІ етап) Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» до платників податків

м. Київ 13 грудня 2014 р.

Ми, делегати ІХ-го З'їзду Асоціації платників податків України, констатуємо, що Україна сьогодні переживає найскладніший у своїй історії час, оскільки зовнішня загроза державі, внутрішні соціально-гуманітарні проблеми та кризові явища в економіці досягають свого пікового стану.
Ми підтримуємо прагнення української влади до проведення реформ та заявляємо про свою готовність брати активну участь у будівництві нашої держави, яка зможе забезпечити основні принципи життя та умови ведення бізнесу, що відповідають європейським стандартам.
Ми відстоюємо позицію ефективної взаємодії держави та платників податків і маємо бути впевненими у тому, що сплачені податки використовуються державою максимально ефективно на користь кожного громадянина та країни.
Ми вважаємо за потрібне вимагати від держави створення найсприятливіших умов для ефективної роботи чесних платників податків, пропонуючи, зі свого боку, конструктивну співпрацю. Усвідомлюємо, що відповідальність платника податків і держави має бути солідарною. Ми – за прозорість дій і прийняття рішень.
Закликаємо членів Асоціації, всіх платників податків України:
• стати конструктивним партнером влади у проведенні реформ та дотриманні балансу інтересів держави та платників податків;
• продовжити процес об’єднання навколо спільної мети – захисту прав та інтересів платників податків;
• брати активну участь у виробленні оптимальних шляхів реформування податкової системи та податкового законодавства з урахуванням інтересів платників податків;
• підвищити соціальну відповідальність платників податків, розвиваючи партнерські відносини між владою та бізнесом;
• об’єднати зусилля у боротьбі із корупцією та створенні системи громадського контролю та моніторингу дій влади за витрачанням бюджетних коштів.


Делегати ІХ З’їзду Асоціації платників податків України

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99