ЗВЕРНЕННЯ ІХ З'їзду (ІІ етап) Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» до органів влади

м. Київ     13 грудня 2014 р.

Ми, делегати ІХ-го З'їзду Асоціації платників податків України, в складний для України час, коли вирішується доля країни, звертаємося до представників усіх гілок влади з вимогою дослухатися до голосу української громадськості.
Асоціація вітає зусилля української влади для збереження єдності країни, підвищення її обороноздатності та авторитету на міжнародній арені з метою мінімізувати негативні явища у всіх сферах життя країни.
Разом з тим, не можна не помічати відсутності структурних реформ в усіх галузях економіки України. Тиск на бізнес продовжується шляхом "вибивання" коштів до бюджету із застосуванням старих методів – сплати податків наперед, порушення законодавчо встановлених термінів відшкодування від’ємного значення податку на додану вартість, факти відмови в прийманні податкової звітності, системне невизнання здійснення господарської діяльності з метою зменшення витрат платників податків та податкового кредиту тощо.
Відсутні реальні дії по боротьбі з корупцією, а поодинокі успіхи є результатом зусиль ентузіастів та тиску західних партнерів і громадянського суспільства.
Захист прав та законних інтересів платників податків є нашим основним статутним завданням, тому висловлюємо свою стурбованість ситуацією, що склалася в податковій сфері в даний час.
Податкова реформа має проводитися з метою покращення інвестиційного клімату, а це в тому числі і зменшення кількості податків, їх розміру, кількості перевірок, відсутності рейдерських захоплень.
Влада має забезпечити дотримання рівності усіх перед законом, запропонувати стабільні і зрозумілі правила для бізнесу, погоджені з громадськістю, адже кредит довіри, виданий їй, катастрофічно зменшується. У влади немає права на внутрішні конфлікти. Необхідні швидкі та узгоджені дії.
Ми з нетерпінням чекаємо, коли влада займеться скороченням державних видатків, а не нарощуватиме можливості для довільного вилучення коштів з економіки.
Ми переконані, що тільки об’єднання зусиль влади, бізнесу та громадськості дасть можливість нового поштовху для розвитку підприємництва в Україні, відновити довіру до органів влади, стати стабільним наповнювачем бюджетів усіх рівнів.
Держава повинна стояти на захисті інтересів сумлінного платника податків та забезпечити прозорість витрачання бюджетних коштів, а також доступність одержання громадськими організаціями та платникам податків інформації щодо їх ефективного використання.
Асоціація платників податків України заявляє, що й надалі спрямовуватиме свою діяльність на вирішення проблемних питань у сфері оподаткування з метою досягнення балансу інтересів держави і бізнесу, формування податкової культури платників податків та сумлінного виконання ними своїх громадянських обов’язків.

 

Делегати ІХ З’їзду Асоціації платників податків України 

Є питання?
Зв'яжіться з нашим фахівцем!
097 658-56-99